Keremcem’i Yeni Dizisini Çok Seveceksiniz

Geçen sezon atv ekranlarında Kimse Bilmez adlı dizide rol alan Keremcem, daha önce hiç yer almadığı farklı bir konseptin içinde, dövüş ve aksiyon sahnelerinin bol olduğu bir yapımda kendini göstermişti. Romantik komedi yapımlarının beğenilen isimlerinden olan Keremcem, yeni dizisiyle 2021 yılında adından oldukça söz ettirecek.

Keremcem ile Aslı Bekiroğlu’nu başrollerinde yer aldığı Yetiş Zeynep adlı dizinin ilk fragmanı yayınlandı. Keremcem de bu yeni fragmanı ve dizinin afişini İnstagram hesabından paylaştı. Berke Acar ve Ece Dizdar’ın da oynadığı dizi eğlenceli konusu ile dikkatleri çekerken, Keremcem ise yeni imajıyla herkesi çok şaşırtacak.

Kıvırcık saçları ve gözlükleri ile birlikte farklı birine dönüşen ünlü oyuncu, 6 çocuk babası ve her bir çocuğu ise birbirinden oldukça farklı. Onlara bakmak için de bir dadı aranmakta ve bu kişiyi de Aslı Bekiroğlu canlandırıyor. İzleyicilerin gülüp eğleneceği güzel bir yapım olacağa benziyor.

“2021’in en güzel olaylarından, izlenmesi bol olsun” diye yorum bırakan Keremcem hayranları, enerjisi bol bu projeyi merakla beklediklerini belirtiyorlar.
 
Üst Alt