Zümrüdüanka Dizisine Final Şoku Yaşanıyor

Sezon ortasına doğru giderken çoğu dizi çoktan final yaptı rafa kaldırıldı. Reytingleri düşük gelen diziler için kanallar hemen final kararı alıyor. Kimi zaman yayın gününü değiştirerek ya da yeni oyuncuların eklenmesiyle destek sağlanmaya çalışılsa da bu gibi çalışmalar maalesef dizi kurtarmıyor.

Benzer olarak Zümrüdüanka dizisi de ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Fox TV, geçtiğimiz günlerde Erdal Beşikçioğlu ve Burcu Özberk’in başrolünde oynadığı Çocukluk dizisi 11. bölümde sonlandırmıştı. Kanalın hazırlıkları devam eden Son Yaz dizisinin çekimlerinin başlamasıyla, reytingi düşük gelen bir dizisinden vazgeçeceği düşünülüyor.

Cumartesi akşamı ekrana gelen ve kısa süre önce Sen Çal Kapımı dizisiyle gün değiştirerek çarşamba günü yayınlanmaya başlayan Zümrüdüanka dizisi, bu yeni gününde de tutunamadı.

Diziye bu sezon ünlü oyuncu Menderes Samancılar ile İsmail Hacıoğlu ve Gökçe Eyüboğlu gibi oyunculuklarıyla performans gösteren iki ismin daha eklenmesi de Zümrüdüanka dizisini kurtarmaya maalesef yetmedi.

Bu hafta 23. bölümü ekrana gelen dizinin 3 bölüm sonra, yani 26. bölümde final yapacağı öğrenildi.
 
Üst Alt